Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29642 (4961692)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Вивезення будівельних, виробничих та інших нетоксичних відходів
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:25 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

по вул Ушакова 34/Обухівська 106 на на ділянці прибудинкової території ушакова 34 хаотично накидані елементи дорожньо-будівельних матеріалів, що можливо були залишені ШЕУ або Київміськбуд після часткового відновлення благоустрою по вул Обухівській. на думку мешканців - це будівельне сміття.окремо зазначу, що дані елементи дорожньо-будівельних матеріалів/сміття руйнують елементи зелених насаджень.Прошу забрати ці матеріали в строк до 18.05.18 включно. в разі відсутності відповіді на цю заяву або залишення даних матеріалів на довший строк ніж зазначено, мешканці приберуть ці матеріали власними силами без обов’язку збереження.