Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-17949 (4961881)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Добрый день! Не работают уличные фонари, которые освещают проезжую часть улицы и тротуар напротив дома №18 по улице Голосеевской.