Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:І-3027 (4961889)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Клімов О.С.
Дата контролю:21 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Моє четверте звернення за останній рік з приводу абсолютної відсутності прибирання на зупинці автобуса №2 ”проспект Комарова”, на перетині Проспекту Комарова та вулиці Героїв Севастополя. Попередні звернення не мали ніякого результату. Фото додаються.
Прошу надати також інформацію, хто відповідальний за стан саме даної автобусної зупинки.А також інформацію, в якому році буде проведено прибирання?