Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29667 (4961892)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:21 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Каміння, бита плитка, щебінь в грунті зеленої зони прибудинкової території. Прошу надати пояснення для чого в грунті зеленої зони прибудинкової території, та дитячого майданчика щебінь, каміння ,бита плитка, фрагменти тротуарних плит та танковий полігон на тилу будинку