Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-17953 (4961922)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

НЕЗАДОВІЛЬНИЙ СТАН ТРОТУАРУ.

ЩОДНЯ ДЕСЯТКИ БАТЬКІВ З МАЛИМИ ДІТЬМИ У ВІЗОЧКАМИ ДОРОГОЮ ДО СИРЕЦЬОКГО ПАРКУ ЗМУШЕНІ СТРАЖДАТИ ЧЕРЕЗ НЕЗАДОВІЛЬНИЙ СТАН ТРОТУАРУ БІЛЯ БУДИНКУ НА ГРЕКОВА 10 У НАПРЯМКУ ВИЛИЦІ РИЗЬКОЇ.

ПРОШУ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ПОКРИТТЯ ТРОТУАРУ ТА ПРИЙНЯТИ ВІДПОВІДНІ МІРИ, ТАК ЯК НАВІТЬ ЗВИЧАЙНА ЛЮДИНА, ОСОБЛИВО У ВЕЧІРНІЙ НЕОСВІТЛЕНИЙ ЧАС МОЖЕ ТАМ ПОКАЛІЧИТИСЬ.

ДЯКУЮ.