Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-9942 (4961965)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КП ШЕУ [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

За вказаною адресою, по стороні вул. Верхнього Валу 40, існує дуже суттєва перешкода в русі по тротуару - корені старого дуба проламали тротуар та підняли його уламки на висоту більше 30см.
Пересуватися цією ділянкою вкрай складно, особливо маломобільним громадянам та особливо у зимній період.

Велике прохання - звернути увагу на цю ділянку та знайти рішення, як можна усунути цей істотний недолік на тротуарі, не займаючи старе дерево.

Дякую заздалегідь.