Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29694 (4961992)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович] виконавець: Хричов Андрій Вікторович
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Вже понад місяць відсутнє освітлення у дворі (прибудинкова територія - по вулиці Тимофія Шамрила, з-двору). Ліхтарі було вимкнено під час робіт по заміні освітлення на вулиці Тимофія Шамрило (проїжджа частина) - зі старого на нове led-освітлення. Але після успішної заміни на проїжджій частині - у дворі світло не відновлено. Ліхтарі так і не працюють. Було подано заявку до ЖКГ-1557 через телефонне звернення. На момент звернення було вже зафіксовано заявку іншого мешканця нашого будинку, що була створена раніше. Номер моєї заявки: 4103847 - 2018-04-25, але освітлення не працювало до заявки вже приблизно 2 тижні. Та після заявки ніяких робіт не проводилось, минуло ще 2 тижні.
Не зрозуміло, чому комунальні служби так довго затягують з поверненням включення прибудинкових ліхтарів (понад місяць відсутнє світло і плановий строк згідно заявки - 26.05! 1,5 місяці на відновлення світла!)
Через відсутність світла на дворі - зростає небезпека скоєння крадіжок та нападів на громадян, небезпечно рухатись пішоходам, яких не видно водіям автомобілів, що виїжджають з двору.
Вимагаємо відновити освітлення до кінця поточного тижня!