Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-17972 (4962020)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Питання житлового господарства (Деснянський район)
Відповідальний:Відділ з питань житлово-комунальної політики [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Удод Тетяна Дмитрівна
Дата контролю:7 Червня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Шановний Віталію Володимировичу!
На запит Деснянського районного суду м. Києва по справі №2-118/16 від Вашого імені заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури - начальник управління житлово-комунальної політики Малихін Олександр Володимирович умисно надає безграмотні відповіді, які принижують Вашу честь та гідність та показує повну не професійність та не дієздатність КМДА.
Так Малихін О.В. зазначає у своїх відповідях, що наш будинок по пр-ту Лісовий, 12-б м. Києва був у власності ЖУ «Лівобережне» ДП «Екос» ПАТ «ХК «Київміськбуд» (надалі – ЖУ «Лівобережне»). Але такий виклад справи є повна злочинна дурня. Згідно до ст.2 Цивільного Кодексу України – Учасниками цивільних відносин є фізичні та юридичні особи. ЖУ «Лівобережне» має статус НЕ ЮРИДИЧНА ОСОБА, тобто зазначене корумповане підприємство ніколи не мало у своїй власності житловий фонд, які є у власності Територіальної громади м. Києва. Згідно до Рішення Київської міської ради № 142 від 15 травня1995 року відомчий житловий фонд передався в господарське відання Державній будівельній комунальній корпорації «Київміськбуд», яка створена в 1992 році. А ПАТ «ХК «Київміськбуд», у якій 80% акцій належить Територіальній громаді м. Києва, створене 20 серпня 1995 року. Зверніть свою увагу на зазначені дати. Ніхто та ніколи не передавав житловий фонд Територіальної громади м. Києва і в тому числі наш приватний будинок по пр-ту Лісовий, 12-б м. Києва до ПАТ «ХК «Київміськбуд» і тим паче до якогось ЖУ «Лівобережне».
Постає просте запитання – за що отримує зарплатню безграмотний та безвідповідальний Малихін О.В. із бюджету Територіальної громади м. Києва та чому до цього часу він працює на такій відповідальній посаді?
Моя скарга адресується Міському голові Києва, Голові КМДА Кличко В.В.