Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-9947 (4962061)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Покинуті будівлі, споруди, будівельні матеріали і конструкції
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Дніпровська РДА) [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Прогонюк С.Т.
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Навпроти нашого будинку стоїть занедбала будівля колишнього Жеку по вул .С.Стальського 24 а.
І писали ,і дзвонили - марно.В будівлі живуть бомжі: свої відходи виливають прямо під будинок і нам мешканцям, які живуть навпроти немє чим дихати. І це кожний день вже 3 роки.Крім того ми влітку спостерігаємо ”любовні ігри” прямо на сходинах - перед вікнами і перед пешохідною зоною - всі йдуть вповз цього будинку до Сільпо , на транспорт.
А саме головне , що на цих сходинах полюбляють гратись діти.і це дуже небезпечно, бо зверху падає на голову облицювальна плитка.А ще там така антисанітарія. що не здивуємось спалаху інфекції.
Розберіться будь ласка! Нам відповідали ,що у цієї будівлі не має господаря - це неправда.