Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-4053 (4962152)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:21 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

На ділянці вулиці Ярмоли біля будинків Ярмоли,38, Ярмоли, 28/32, пров. Тбіліський, 10 та по обочинам дороги у цьому проміжку велика кількість сміття, яка не прибирається та розноситься вітром і воронами. Сміттєві баки переповнені, без кришок. Звідти сміття розноситься по всій вулиці. Біля будинку по пров. Тбіліський, 10 сміттєвий бак знаходиться по вул. Ярмоли і біля нього постійно купи сміття, тому що недостатньо одного баку або не вивозиться. Біля гаражів навпроти будинку на Ярмоли, 28/32 ніхто не прибирає дану територію (на балансі ЖЕК) і там теж постійний смітник. Ця ситуація стала причиною того, що на вулиці постійно перебуває зграя ворон, яка в свою чергу розносить інфекцію і завдає багато незручностей. Прошу вжити заходів по вирішенню вказаної проблеми.