Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-7518 (4962157)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Паркування авто на прибудинковій території
Відповідальний:Сектор звзаємодії з правоохороними органами [Мартинчук С.О. ]
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Мое обращение по которому ничего не произошло Т-5410
Широкий тротуар превращен в парковку. К остановке не подойти.
цветники стоят во дворе.
фото и видео во вложении