Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-5900 (4962477)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Порушення водіями маршрутних таксі правил дорожнього руху.
Відповідальний:КП ”Пан і К” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Неодноразово було помічено порушення правил дррожноьго руху громадським транспортом, а саме маршрутними таксі. На додано у фото чітко видно, як транспортний засіб маршруту 444, державний номер АА2150ВН їде по зустрічні смузі, що є надзвичацно грубим порушенням Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1306 від 10.10.2001 р. (далі - Правила дорожнього руху) водієм автобуса на міському автобусному маршруті загального користуванні #444, тим самим піддає життя усіх пасажирів небезпеці.
Вважаю дане порушення неприпустимим, тому прошу притягнути даного водія-порушника до відповідальності, та зобов’язати перевізника провести роботу з іншими водіями, для уникнення таких порушеннь в подальшому