Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-5902 (4962548)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Встановлення та експлуатація пристроїв примусового зниження швидкості
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:Заплановано на наступні періоди
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

15.05.18 по вул Обухівській 110/Ушакова 34а невідомими особами було демонтовано засіб примусового зниження швидкості, який було встановлено біля наземного пішохідного переходу. в результаті маємо неконтрольовану швидкісну трасу безпосередньо біля прибудинкової території.

В зв’язку з незавершеним проведенням ремонтних робіт по вулиці Обухівській, фактично не облаштовані тротуари. Дорожні знаки ігноруються, вулицею Обхівські транзитно проїзджає значна частина ірпінського транспорту.

Прошу передати скаргу до відповідних служб КМДА для відновлення засобів примусового зниження швидкості руху тп встановлення перешкод руху транспорту до завершення будівельно-ремонтних робіт по вулиці Обухівській.