Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14555 (4962566)
Зареєстровано:15 Травня 2018
Тема звернення:Незадовільний санітарний стан трамвайних зупинок
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:30 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

05.05.2018 № 19/1498_______
на № Б-12279/1 від 27.04.2018 Голові Святошинської
районної у місті Києві
державної адміністрації
Каретку В. О.
03115, Київ, вул. Володимира Покотила, 97
Копія: Бородавко Ж. Ю.
03148, м. Київ, пров. Приладний, 9, кв. 157,

Копія: Директору КБУ
«Контактний центр м. Києва»
Жуковій Л. П.
Шановний Володимире Олександровичу!
На адресу Комунальної бюджетної установи «Контактний центр міста Києва» надійшло звернення гр. Бородавко Ж. Ю. щодо незадовільного санітарного стану та накопичення сміття в районі зупинки трамваїв маршрутів №№ 1, 2 «Бульвар Кольцова» по бульвару Кольцова, 12.
Повідомляємо, що оскільки КП «Київпастранс» не має відношення до території, яка вказана у фотосвідченні заявниці, просимо дати доручення балансоутримувачу зеленої зони привести територію до належного санітарного стану.
Про вжиті заходи просимо поінформувати заявницю та КБУ «Контактний центр м. Києва.
Додаток: фотосвідчення та реєстраційно-контрольна картка на _1_ арк. в першу адресу.
В. о. заступника генерального директора П. Кирилюк

Добрий день! Не маю жлдних претензій до КП ”Київпастранс” стосовно території, яка не належить до нього. Але територія дуже брудна. Може цією територією має опікуватись крівництво ринку Дніпро, який знаходиться поряд. На мою думку, на самій зупинці знаходиться достатньо урн для сміття, щоб можна було кидати мусор туди. Але дєякі наші громадяни, вочевидь, так не вважають. Тому можливо треба застосовувати до них якусь систему штрафів, щоб недопалки не кадила на землю, якимось чим організувати цей процесс! Просто дуже неприємно на такій зупинці знаходиться!