Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-18102 (4963668)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

ПРИ ВХОДЕ ВО ДВОР БОЛЬШЫЕ ЯМЫ ЕСЛИ ИДТИ ВЕЧЕРОМ ТЕМНО НИЧЕГО НЕ ВИДНО
ТРЕБОВАНИЕ ВОСТАНОВИТЬ ДОРОЖНОЕ ПОКРЫТИЕ И ОСВЕЩЕНИЕ ДВОРОВОЙ ТЕРИТОРИИ