Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29961 (4963686)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:КП ”УЗН” [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Мене, як мешканку Голосіївського району обурює, як спотворюють ладшафт Голосіївського парку. На березі Ореховатського озера встановили т.зв. арт-об’єкт Лавку-великан. Чому подібні ”благодіяння” не проходять обговорення з боку жителів цього району або людей, які мають відношення до мистецтва. Ця споруда спотворює полянену, оточену соснами. Мало того, коли встановлювали лавку, знищили траву навколо неї. Я вимагаю провести обговорення, щодо необхідності знаходження.
Якщо не знаєте куди закопать гроші, зробіть голосування, установіть палатку і дізнайтеся думку людей, що гуляють в Голосіївському парку.