Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-15651 (4963690)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Відновлення старих автобусних зупинок
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: Левченко Дмитро Валентинович
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Добрий день.
На розі вулиць ДІЛОВА та АНТОНОВИЧА біля 2 корпусу Ін-ту ім.Патона знесли зупинку (фізично, там можно було
відпочити та сховапися від негодм) тролейбусів №40, №12 та автобуса №20, а також табличку-вказівник зупинок,
Пройшло 2 тижні і на цьому місці встановили кіоск-халабуду. Це називається БЛАГОУСТРОЄМ?
СЬОГОДНІ ЛЮДИ У ДОЩ ЧЕКАЛИ ТРАНСПОРТ.
ЧЕКАЮ НА ВІДНОВЛЕННЯ ЗУПИНКИ.