Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29981 (4963845)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Будівництво системи зливневих стоків
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Під час сильних опадів на занадто великій ділянці дороги ,біля нашого будинку та дитячого майданчика утворюється величезна калюжа, яку обійти неможливо. Ця проблема існує з того часу як ЖЄД-210 заасфальтував зливний колодязь та створює незручності для пересування цією ділянкою особливо з дітьми, так як водойма яка виникла знаходиться прямо біля дитячого майданчика . На Дорозі утворюється провалля та порушуються санітарні норми .
Відповідно до ст. 13 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» (далі - Закон) майдани, площі, бульвари, проспекти, вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки, прибудинкові території та інші території загального користування належать до об’єктів благоустрою населених пунктів. Згідно із статтями 10, 39 Закону, здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою та утриманням територій населених пунктів, інженерних споруд та об’єктів, підприємств, установ та організацій, майданчиків для паркування транспортних засобів, озелененням таких територій, тощо належить до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад та державний контроль за дотриманням законодавства у сфері благоустрою території населених пунктів здійснюється місцевими державними адміністраціями.
Керуючись ст. 40 Конституції України, ст. ст. 16, 52-1 Закону України «Про дорожній рух», ст. 32 Закону України «Про автомобільні дороги», ст.ст. 1, 7, 15, 20 Закону України «Про звернення громадян», ст.ст. 9, 10, 32, 33 Закону України «Про інформацію», Прошу уважно вивчити проблему та здiйснити ремонт вищезазначеноi ділянки дороги та відновити зливний колодязь.(На фото історія розвитку та вирішення питання стосовно озера)Звернення в статусі” Потребує додаткового фінансування.” Прикольно, гроші на асфальт та асфальтування зливного колодязя знайшли а от відновити зливний колодязь ні.По причині нерозгляду по суті та не вирішенні зверненя К-14231 К-18147 К-18205 прошу повторно розглянути та вирішити.