Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-18118 (4963855)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Звертаюся ВКОТРЕ зі скаргою з наступного приводу. По вул. Потєхіна, 14 у дворі вказаного будинку, біля другого під’їзду, ще взимку (грудень 2017 - січень 2018) компанією «Київенерго» здійснювалися роботи по усуненню аварії на тепломережі, для чого було перекопано частину дворової території і знищено клумбу та асфальтове покриття. Станом на 15.05.2018 благоустрій на зазначеній ділянці не відновлено, що створює перешкоди для проходу пішоходів та проїзду автомобілів на прибудинковій території власного будинку.
Враховуючи викладене, вимагаю відновити асфальтове покриття у дворі будинку № 14 по вул. Полковника Потєхіна у
м. Києві у найкоротший строк!