Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29983 (4963863)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:ПАТ ”Київенерго” [Фоменко Олександр Валерійович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

В ЧЕРГОВИЙ РАЗ звертаюся зі скаргою на невиконання робіт по благоустрою зруйнованої проїжджої частини та тротуару на вулиці Потєхіна, 12 у м. Києві. Близько півроку тому (у грудні 2017 року) компанія ”Київенерго” виконувала аварійні роботи, внаслідок чого було знищено вщент тверде покриття як дороги, так і тротуару на вказаній ділянці. Нашу вулицю перетворено на катакомби в буквальному значенні цього слова, неможливо ні пройти, ні проїхати вже 6 місяців!
Я подавала попередню скаргу К-18763 від 29.03.2018 і мені повідомили, що роботи з благоустрою будуть виконані за сприятливих погодніх умов, ПРОТЕ СТАНОМ на 15.05.2018 ЖОДНИХ ПОЛІПШЕНЬ НЕ ЗРОБЛЕНО!
Вимагаю відновити покриття дороги та тротуару у найкоротший строк!