Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-29984 (4963866)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:4 Червня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

За адресою: м. Київ, вул. Потєхіна, 14, біля другого під’їзду понад чотири місяці тому виконувалися роботи з усунення аварії на тепломережі, для чого було знищено асфальтове покриття двору. До цього часу не виконано робіт з відновлення благоустрою на зазначеній ділянці. Мешканці не можуть нормально пересуватися у дворі свого будинку, а про естетичний вигляд столичних дворів і говорити нічого!!!
Вимагаю відновити покриття двору за вказаною адресою!