Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-18139 (4964162)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:ЖЕД - 510 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

На мое звернення номер 17987 відповіли ,що світло у ліфтовому холі відновлено. Але й досі там не горить ні 1 світильник! Прохання негайно полагодити світло у ліфтовому холі на 10 поверсі(7жилий)