Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14653 (4964241)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:КП”Благоустрій Шевченківського району” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

у дворі буд 23а по вул Теліги комунальниками вже рік як зруйновано дорогу. двір перетворився в болото. рік не вжито жодного заходу з відновлення двору та асфальтового покриття дороги.
прошу негайно відновити двір та дорогу після ремонту міських комунікацій.