Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-5100 (4964306)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Поділ” [Фоменко Олександр Валерійович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрый вечер, пишу уже 7 обращение на протяжении 8 месяцев. Реакции нет, ничего не делается. Все осталось без изменений - ямы огромные, кучу камней, блоков валяется, перерыли зеленую зону, снесли забор, полный беспорядок во дворе. Прошло больше чем полгода. Слов нет для описании возмущения вашего бездействия.
Пожалуйста, приведите в порядок двор, мы хотим достойно жить.
Фото уже предоставлялось, при необходимости вышлю снова.

”прохання заасфальтувати дорогу по вулиці Прирічна 17 від 11 до 12 під’їзду. В літку 2017 проходити ремонтні роботи, скоріше за все - це був ремонт труб. Була розкопана величезна яма. Після ремонту вона була засипана щебнем. На разі ми страждаємо від того, що дорога має жахливий стан. Ні дитячим візком, ні інвалідною коляскою, ні велосипедом і навіть авто проїхати важко. Будь ласка, прийміть міри. Наш двір був оздоблений зеленю, дитячим майданчиком, була гарна дорога. Раніше зверталась за гарячою лінією 1545, номер звернення зареєстрований 7282636 - змін не відбулося. Прохання відремонтувати її до початку зими.”