Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-6838 (4964346)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Оверчук Ігор Миколайович
Дата контролю:21 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Вже більше місяця на подвір”ї будинку №77 побульвару Вацлава Гавела лежить оця купа сухого гілля вперемішку з різним дрантям (ковди,матраци тощо). Прошу прибрати барлогу під парканом школи №310.