Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-5949 (4964359)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:ЖЕД - 106 [Бондар Наталія Володимирівна ], виконавець: Грибенюк О. А.
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Доброго дня , прошу встановити знак пішохідна зона, інколи дуже великий трафік авто і велика небезпека для дітей і людей які проживають в цьому дворі.