Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-6179 (4964382)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня!
Частина дороги від метро до будинку взагалі не освітлена. Освітлення закінчується після скверу, поруч з метро. Далі починається прибудинкова ділянка з достатньо складним ландшафтом і асфальтом поганої якості (багато ям). Ця ділянка взагалі не освітлена та світло зі сквер туди також не надходить. Як результат, там доводиться йти навмання та існує ризик підвернути ногу у ямі, впасти тощо. Крім того, мешканці не почувають себе в безпеці.

На тому місці передбачено ліхтар для освітлення. Проте він вже тривалий час не використовується.

Просимо налагодити освітлення (як мінімум один ліхтар на куту будинку) для того, щоб мешканцям було комфортніше та безпечніше йти додому та насолоджуватися прогулянками в чудовому місці.

Дякую!