Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-7566 (4964407)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Видача дозволів на розміщення рекламних засобів
Відповідальний:Управління з питань реклами [Смирнов Олександр Григорович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На тротуарі встановлена конструкція для рекламного банеру. Вона заважає перехожим переміщуватись тротуаром і становить небезпеку, тому що проходячи повз конструкцію люди чипляються і травмуються!
Наполегливо прошу прибрати цю конструкцію.