Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Є-1515 (4964411)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Видалення аварійних, пошкоджених хворобами дерев
Відповідальний:ЖЕД - 401 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Біля самого підїзду №1 будинку №4 по вул. Мініна стоїть засохше дерево з якого періодично відпадають гілки і шматки кори прямо на голови перехожих та тих хто хоче підійти до входу в будинок. На звернення уваги двірника, що відповідає за дану територію на це дерево, а також служб що розчищали сусідні зелені насадження мешканцям повідомили що чомусь дане дерево не зазначено на схемі проведення обрізання. Хочу висловити своє обурення з даного приводу- чому двірник не уповноважений написати якусь заявку на розчищення і вказати які саме дерева чи гілки необхідно обрізати? Адже ця людина щодня відповідає за дану територію і першою повина звертати увагу на такі речі!
Прошу прибрати засохше дерево біля мого підїзду, що загрожує перехожим та мешканцям нашого під’їзду оскільки може впасти у будьякий момент.