Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30113 (4964800)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Освітлення магістралей (проїжджих частин) та вулиць м. Києва
Відповідальний:УЖКГ [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

По вулиці Газопровідній вже тривалий час відсутнє вуличне освітлення, проте самі стовпи для освітлення встановлено і вулиця освітлювалася певний час тому, але після відключення Берковецьких садів від елекроенергії освітлення вулиці зникло, можливо, внаслідок пошкодження дроту. Наразі Берківецькі сади мають електроенергію, але освітлення вулиці не поновлено.
Зараз в темний час доби дуже незручно йти вулицею, оскільки найближча зупинка від вулиці Газопровідної розташована на вулиці Стеценка і дорога до Берковецьких садів повністю темна.
Чи є можливість полагодити освітлення по вулиці Газопровідній?