Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-14590 (4964818)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Перерахунок плати за утримання будинку та прибудинкової території
Відповідальний:ЖЕД - 901 (Залізничне) [Шкуро Максим Юрійович], виконавець: Стеценко Ю.М.
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Звертаюся повторно, бо минула скарга (М 9407 від 28.03.18р. та М-9594 від 29.03.18р) щодо перерахунку за послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій не була виконана.
В будику №6 в першому і другому підїзд не проводилося ні сухе ні вологе прибирання сходових клітин в період з середини січня 2018 р. по 30.03.2018 р. Під”їзд за цей період підмітася разів вісім. Оплата за надання даних послуг нараховувалася регулярно в повному обсязі, хоча дані послуги мешканці будинку не отримували.
Майстер із ЖЕКу (по даному участку) в телефоному режимі запевнила, що перерахунок буде проведений і це буде відображено в квитанції за травень 2018 року. Отримавши кватанцію за травень я побачила перерахунок у розмірі
4,74 грн. з чим я незгодна.
Відповідно до розпорядженням КМДА від 06 червня 2017 року №668 існує перелік послуг, які надаються керуючими компаніями міста Києва з прибирання сходових клітин та прибудинкової території
Миття сходових клітин і вологе підмітання сходових клітин всього підїзду - 2 рази на місяць,.
Вологе підмітання сходових клітин і маршів перших 3-х поверхів та перед завантажувальними камерами сміттєпроводів - щоденно крім вихідних та святкових днів.
Вологе протирання поручнів, підвіконь, віконних огорож, сходів на горище; опалювальних приладів, поштових скриньок, шаф для електрощитів - 1 раз на місяць.
Вологе обмітання пилу, павутиння, бруду із стін, стель, сітчатих огорож ліфтів - 1 раз на місяць.
Догляд за домовим устаткуванням - щоденно.
ЖЕД -901, що є виконавцем комунальних послуг, зобов’язаний надати мені послуги, що відповідають за якістю встановленим нормативам. Я своєчасно сплачую за комунальні послуги, а ЖЕД-901 свої зобов’язання виконує неналежним чином.
На підставі викладеного і керуючись “Правилами користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями”, Законом України “Про захист прав споживачів”, Законом України “Про звернення громадян”, Законом України “Про інформацію”,

Прошу: здійснити перерахунок за прибирання сходових клітин та під”їзду за період з січня 2018р. по березень 2018 р. включно.