Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14714 (4965153)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Стан зливосточних систем проїжджих частин та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович], виконавець: КП ШЕУ Солом’янського району
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

По пішохідній доріжці, що круто спускається від кінотеатру Супутник вздовж будинку по вул. Уманській, 33-А, будинку 31 корп 1, будинку 31 розташований десяток дощовий каналізацій. З яких працює ЛИШЕ одна біля будинку № 31 в самому низу.
Навіть малий дощ викликає великий потік, який змушує пішоходів ходити по газонах та стрімко руйнує саму доріжку.
Біля будинку № 31 корп 1 лише за зиму вимита яма глибиною у 15 сантиметрів. Окрім цього, потоки підмивають фундаменти будинків, що розташовані на схилі, йдуть тріщіни.

На моє перше звернення з цього приводу примусили працівників ЖЕД 901 лопатами почистити дві ливньові каналізації. Ясна річ, останні від того не запрацювали оскільки для цієї роботи потрібна техніка і певна кваліфікація, які є ЛИШЕ У ПРАЦІВНИКІВ ДОРОЖНІХ СЛУЖБ.

У другому моєму зверненні я пояснив це і наполегливо просив підключити саме дорожні служби. Недолугі працівники знову розписали на ЖЕД 901. Після чергового з”ясування це звернення було таки перекинуто на районну ШЕД та ним проігноровано.

Прошу:
1. вирішити питання прочистки дощової каналізації на вказаній ділянці СПЕЦІАЛІЗОВАНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ, тобто ШЕД.
2. Якщо це технічно вже неможливо, то необхідно прокласти нову дощову каналізацію.
3. Заасфальтувати вимиту яму біля торця будинку № 31 корп 1 по вул Уманській.