Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-5232 (4965155)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:ЖЕД - 402 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

На подвір’ї будинку по вул Бажова , 4 відсутне будь-яке освітлення. За результатами розгляду моєї заявки до КБУ ”Контактний центр міста Києва 1551” # А- 4410 від 27.04.2018 мені було повідомлено, що на подвір’ї є ”металеві стовпчики, що не мають відношення до мережі зовнішнього освітлення”. Це не відповідає дійсності, оскільки з цих ”стовпчиків” стирчать дроти (дивись фото), таким чином, це залишки ліхтаря зовнішнього освітлення. Отже, прошу відновити освітлення на вищевказаному подвір’ї.