Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-3281 (4965191)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Технічний стан пішохідниїх доріжок, сходів з бетону, гравію
Відповідальний:ЖЕД - 503 [Цибульщак Олександр Леонідович], виконавець: Вангородська Я.П.
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Від будинку на Героїв Сталінграду, 9А до бювету веде стежка з бетонних плит. Ці плити лежать криво, на різних рівнях(фото додаю), що створює небезпечні умови для пересування по них, особливо в темний час доби. Адже стежка не освітлюється.

Прошу вжити заходів та зобов’язати виконавця послуг покласти плити в один рівень, щоб вони не виступали одна за одну та не створювали перешкод для безпечного руху.