Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30184 (4965237)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:ВОП ”Діброва” [Губенко Василь Іванович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня!
В будинку за адресою Ружинська 26 в 4 підїзді відсутнє освітлення сходів що ведуть до дверей парадного (зі сторони двору).
Самостійно вкрутити лампочку ми не можемо оскільки це не підїзд, а освітлення сходів що ведуть безпосереднь до парадних дверей. Відремонтуйте будь-ласка. Бо ввечері ходити по сходам, небезпечно.
Дякую .