Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-5020 (4965288)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: ВТВ
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Вимагаю на період перекриття руху по шляхопроводу під вул. Мельникова змінювати режим роботи світлофорів на перетині вул О.Теліги з вул.Щус’єва та вул.Мельникова, або організовувати рух за допомогою регулювальників.