Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30203 (4965307)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Паркування на зеленій зоні у місцях загального користування
Відповідальний:КП ШЕУ [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

добрий день шановні. Хочу поскаржитися Вам з приводу безладу на вулиці Іллінській.Особливо на квартал біля Іллінської церкви.Весь тротуар там заставлений автомобілями і пішоходам там пройти неможливо.По дорозі ходити небезпечно по тротуару неможливо.Наведіть будьласка порядок! хотів загрузити фото но щось не грузится.