Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30206 (4965312)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Незручності від вивозу сміття з контейнерів та урн для сміття у нічні години
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Для забезпечення відновлення зеленої зони тилу будинку, прошу видалити з грунту зеленої зони будівельне сміття яке Ваша організація завезла та розгорнула напроти першого парадного та на тилу будинку