Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-18243 (4965408)
Зареєстровано:16 Травня 2018
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:ЖЕД - 313 [Бойко Ірина Володимирівна], виконавець: Олійник Максим Михайлович
Дата контролю:31 Травня 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Доброго дня, за адресою вул.Данкевича,буд.17 навпроти під’їзду номер п’ять та чотири був дитячий майданчик. На початку квітня він був знесений комунальними службами, а новий майданчик так досі і не був поставлений.
Тому, мені стало цікаво, та я прошу Вас сповістити коли буде збудовано новий майданчик? А також чи не планують там збудувати, щось зовсім інше за дитячий майданчик?