Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14753 (4965645)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: ВТВ
Дата контролю:1 Червня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Під час виконання ремонту дороги на проспекті Тичини був знятий знак пішоходного переходу напроти дитячої полікліники №1 (Тичини 12) і поки що не нанесена розмітка.
Батьки з МАЛИМИ ДІТЬМИ спокійно і впевнено переходять дорогу у звичному місці, але не всі водії готові до появи в цьому непозначеному місці пішоходів.
Прошу до встановлення нового знаку і нанесення розмітки встановити тимчасовий знак.