Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-3288 (4965649)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:1 Червня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу забезпечити відновлення дорожнього покриття по вул. Софії Ковалевської у м. Київ в районі перехрестя з вулицею Михайла Ломоносова після виконання будівельних робіт комерційними організаціями. На дату цього звернення розриття як пішохідної, так і проїжджої частин вулиці не відновлені. При цьому будівельні роботи не виконуються вже тривалий час.
Звертаю вашу увагу, що дорожній та пішохідний рух по вулиці Софії Ковалевської не обмежено та не заборонено. При цьому пішоходи та автомобілі вимушені рухатися через ями, залишені будівельниками напризволяще. Така ситуація продовжується вже 2 місяці, наражає на небезпеку пішоходів, та спричиняє збитки майну автомобілістів.
Згідно чинних правил благоустрою та дорожнього руху такий стан проведення робіт є незаконним.
Оскільки розриття виконане на замовлення комерційних організацій проблем з фінансування з держбюджету не повинно виникнути.