Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-5133 (4965666)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 901 (Залізничне) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:22 Травня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Вимушена звернутись до вас із скаргою, що до прибирання прибудинкової території. Єдиний дитячий майданчик біля будинку 17 завжди забруднений. Раніше був двірник і завжди було чисто. Тепер я двірника ніколи не бачу, де його робота? За що я сплачую кошти? Прошу прибрати територію дитячого майданчика біля 17 будинку і не одноразово, а завжди!!! Двірник має працювати кожний день!!!