Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-10075 (4965717)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 505 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:1 Червня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Ось такі конструкції втулені по периметру двох шкіл і спортивнооо майданчика. Прохання встановити цивілізовані урни для сміття і прибрати цей жахливий непотріб.


За рік нічого не зроблено. Урни не встановлено. Прикріплені нові фотогафії - колеса з відрами, які двірники познаходили в смітті, судячи з усього.