Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-14759 (4965726)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:ГЛ ”Азартні ігри”
Відповідальний:Сектор взаемодіїї з правоохоронними органами [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:1 Червня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Відправила заяву до Дніпровської міської ради в м. Києві засобами електроної пошти, але лист не доходить, тому викладаю свою заяву через електроний кабінет:
Звертаю вашу увагу щодо порушення закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні»( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2009, N 38, ст.536 ). Цей Закон запроваджує обмеження щодо здійснення грального
бізнесу в Україні, виходячи з конституційних принципів пріоритету
прав і свобод людини і громадянина, захисту моральності та
здоров’я населення, заборони використання власності на шкоду
людині і суспільству.
За останій час з’явилось дуже багато так званих «Національних лотерей», але яким чином вони відносяться до них не дуже зрозуміло. Наприклад, на Дарницькій площі є як мінімум 7 закладів (фото прикладаю), в яких двері та вікна закриті рекламою цих закладів, але коли двері відкриваються, можливо побачити гральні автомати. Також з цих закладів виходять люди, які вживають алкоголь або наркотики і їдуть сидіти поряд з домом, де живуть люди, в зв’язку з чим, ввечері дуже страшно ходити. Декілька раз я була свідком з’ясовування відносин між агресивно настроєними людьми біля цих закладів. Будь ласка, перевірте ці заклади і посприяйте добрій атмосфері життя у данному районі.