Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-30284 (4965784)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Незручності від вивозу сміття з контейнерів та урн для сміття у нічні години
Відповідальний:ЖЕД - 210 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:22 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Каміння, бита плитка, щебінь в грунті зеленої зони прибудинкової території. Прошу надати пояснення для чого в грунті зеленої зони прибудинкової території, та дитячого майданчика щебінь, каміння ,бита плитка, фрагменти тротуарних плит та танковий полігон на тилу будинку. Потребує повторного розгляду в зв’язку з ігноруванням звернення та не вирішенням питання по суті.