Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-18268 (4965899)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Встановлення огородження зеленої зони
Відповідальний:ЖЕД - 510 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:1 Червня 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня. Будинок за адресою пр-т героїв сталінграду 64 знаходиться на перехресті 2-х доріг, та не має від них огорожі. Прохання встановити таку огорожу від пішохідного переходу з боку героїв сталінграду, до кінця вулиці. Оскільки спуск для інвалідів прямо навпроти дороги і існує небезпека, що наприклад я з коляскою в зимку вилечу прямо на проїзжу частину!