Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-13163 (4965988)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Підземні пішохідні переходи по лінії швидкісного трамвая
Відповідальний:Трамвайне депо ім. Т.Г.Шевченка [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:1 Червня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На станції швидкісного трамваю Політехнічний інститут пошкоджено покриття полу у холі біля турнікетів. Відремонтоване покриття було менше року назад. Необхідно провести ремонтні роботи.