Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-7610 (4966080)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:ГЛ ”Несанкціонована торгівля”
Відповідальний:Відділ з питань запобігання і виявлення корупції [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: в.о.н. Соколов С.О., Онишко В.А.
Дата контролю:22 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Неодноразово скаржився на те, що стихійними торгівцями заблоковано лотками й транспортними засобами тротуар на виході з метро Осокорки по напрямку руху від проспекту М. Бажана до вулиці Срібнокільської (ТЦ Аркадія). На що отримував чи відписки, чи рекомендації, яких не просив. На торгівців впливала лише погода, але не влада Києва. Бездіяльність органів влади Києва проносить свої «плоди»: торгівці вже влаштували собі комфортні літньо-санаторні умови, встановили зонти на рівні 1,5 м від землі, щоб їм зручно було сидячи, те що зонти створюють перешкоди, чіпляють металевими частинами перехожих чи їх одяг, нікого не обходить. Вже традиційно «газелі», буси торгівці ставлять на газонах, чи навіть на тротуарі. Торгівці без сан.книжок, але з цигарками, пивасіком, плюють, помиї зливають під ноги перехожих, весь «джентльменський» набір антисанітарії в людному місці (бездіяльність влади Києва в таких умовах робить її співучасником поширення ботулізму, гепатиту і т.п.) . «Асортимент» для продажу вже традиційний: дешевий неякісний пром. непотріб, риба, м’ясо/м’ясні продукти, звичайно без холодильника, а тому із характерним смородом, товари з оптових продовольчих баз. Бабульок чи дідульок зі своїм городнім – немає по визначенню. По-перше їх зіжруть у всіх сенсах торгівці, які тут роками прописалися (ще один привіт бездіяльності влади Києва). А по-друге домашня городина ще не наросла в таких кількостях, щоб їх 5/6 тротуару було захоплено під стихійну торгівлю. Прохід для людей залишився метр чи менше. Тому, пардон, якщо хтось порпається у вонючій рибі в колінно-локтовій позиції, то прохід закорковується. Це європейська столиця ? Якщо так – то доведіть, наведіть лад, забезпечте можливість вечором вийти з метро й пройти сто метрів, а не йти пінгівинячим кроком півгодини через зловоння.