Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-5032 (4966089)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:Завезення піску на дитячий майданчик
Відповідальний:ЖЕД - 507 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:1 Червня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня! На дитячому майданчику, що знаходиться у дворі житлового будинку за адресою проспект Оболонський 37в відсутній чистий пісок. Судячи з його стану він не оновлювався кілька років. Він брудний, сміття прибираєттся не регулярно, окрім цього місцеві котики ходять в пісочницю в туалет. Також є ще одна суттєва проблема, а саме небезпечний спортивний снаряд, який сильно хитається і є небезпечним для дітей, що знаходяться поруч з ним. Прошу Вас прийняти відповідні заходи для забезпечення безпечного і комфортного знаходження дітей на дитячому майданчику!