Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-9062 (4966299)
Зареєстровано:17 Травня 2018
Тема звернення:ГЛ ”Несанкціонована торгівля”
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Мартинчук С.О. ]
Дата контролю:22 Травня 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Поряд з метро. Я давно писав стосовно несанкціонованої торгівлі. Так от окрім цього вони зробили смітник на зеленій зоні. Приберіть і розженіть нарешті торгашів. Скільки можна відписок, що ви передали інфоомацію в поліцію?? Вони з минулого року нічого не зробили. Торгаші в переході. На виході з метро. Всюди!!! ВИРІШІТЬ ПИТАННЯ.